מזותרפיה TRI-M

המזותרפיה היא טכנולוגיה רפואית המסייעת להתחדשות העור.
הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר מהפכני הנקרא Tri-M, אשר עושה שימוש במחטים זעירות במהירות גבוהה של 100 דיקורים לשנייה דבר המאפשר לעבור את תהליך ללא כאב ובנוחות חדירת המחטים מדוייקת ומהירה לעומת ומדוייקת טיפול המזופן.

תמונה להמחשת ההבדל בין הטיפולים , ניתן לראות את דיוק הטיפול והתאמתו לסוגי עור שונים ואזורים שונים בפנים. מזוטרפיה במכשיר TRI -M מאפשרת טיפול מדוייק ומניב תוצאות גם לאיזור העיניים העדין.

המחטים הזעירות מוחדרות לשכבת העור הפנימי ויוצרות נקבים זעירים רבים בצפיפות גבוהה. המחטים יוצרות גירוי מקומי עדין ובלתי מורגש ומניעות את התחדשות הקולגן והאלסטין של העור. בשיטה זו ניתן להחדיר חומרים פעילים כגון חומצה היאלורונית לשכבות הפנימיות של העור שלא יחדרו בשיטת מריחה מקומית רגילה.

המזותרפיה יעילה ביותר לטיפול בקמטוטים, קמטים ומגוון בעיות עור כגון פוסט אקנה נקבוביות מורחבות ועוד. הטיפול מתאים לכל הגילאים ויתרונו שניתן לבצעו בכל עונות השנה.
כמו כן, נמליץ על סוגי פילינגים רפואיים לאחר ייעוץ ואבחון של מצב עור הפנים. קיימים מגוון של טיפולי פילינג המותאמים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת.

מטרתו הבסיסית של טיפול הפילינג הוא תהליך קילוף עדין של שכבת התאים העליונה, ולאחר מכן החדרת לחות והעשרת העור. לשם כך נשתמש בוויטמינים, חומצה היאלורונית ובלחות מותאמת לסוג העור ודרישותיו.