לקראת גיל 40, ולמקפידים אף הרבה לפני, מומלץ ורצוי להתחיל בטיפולי פנים בשילוב הטכנולוגיות והתכשירים המתקדמים בעולם. עור הפנים מאבד עם השנים מחיוניותו, מהגמישות שלו, מהמרקם האחיד שידענו, הברק והזוהר דוהים ומופיעים קמטוטים, קמטים ורפיון. עם הגיל נוצרים פחות ופחות מרכיבים השומרים על לחות עור פנינו, גמישותו ונפחו כגון: אלסטין, קולגן, חומצה היאלורונית ועוד תהליכים ומרכיבים הנכנסים למשוואה ומשפיעים על עור הפנים.

אנו, במכון אורמדיקס– קוסמטיקה רפואית נאבחן את עורך ונתאים לך את הטיפולים האפקטיביים ביותר לאנטיאייג'ינג (עיכוב תהליכי הזדקנות) ולעור בוגר, בהתאמה אישית על פי מצב העור ואורח חייך.

טיפול באמצעות טכנולוגית ה- RF GLOW 3DEEP, אשר באמצעות גלי הרדיו יוצרים חידוש של השכבה העליונה של עור הפנים. טכנולוגיה מתקדמת לחידוש העור טיפול בקמטוטים, קמטים, מיצוק העור,טיפול בצלקות, פוסט אקנה, צלקות אקנה שקועות נקבוביות פעורות .

ל- GLOW ידית מיוחדת למיצוק עור רפוי וטיפול לשימור העור בתהליך הרזיה.

הטיפול באמצעות טכנולוגית DEEP FSR3 הוא מבוקר, בטוח, יעיל ומניב תוצאות. בעזרת גלי הרדיו – אנרגיית ה- RFS, נוצר תהליך נידוף מיקרוני היוצר נידוף של עשרות נקודות זהירות בעור יחד עם חימום עמוק לתוך הדרמיס הפפילרי אליו לא ניתן להגיע ע"י פילינג או מזותרפיה, לכן הטיפול נותן אפקט מדהים ועובד בו זמנית על כל שכבות העור. טיפול ב- GLOW 3DEEP גורם לעור לשפעל עצמו ולבנות תאים חדשים ובריאים בצורה נשלטת, בטוחה ואפקטיבית.

טיפול ב E style בטכנולוגית elos

טיפול בפגעי פיגמנטציה וכתמים על פני העור המתבצעת האמצעות מכשיר בטכנולוגיה מתקדמת של גלי אור. הטכנולוגיה המתקדמת E style הוא המכשיר החדיש ביותר בטכנולוגית elos.

טכנולוגיית "אלוס" מאפשרת טיפולים אפקטיביים ובטוחים השילוב החכם בין אנרגיית אור וגלי רדיו עם מערכת קירור המאפשרת עבודה עמוקה ללא פגיעה בעור

האור גורם לעור לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין, פוגע במלנין, מזרז את חילוף החומרים של הפיגמנט המיותר, וכלי הדם הבולטים נספגים ומופרשים דרך המערכת החיסונית , כל זאת ללא פגיעה בשכבות העור החיצוניות.

טכנולוגיית ה- elos מטפלת ביעילות ובהצלחה רבה בתופעות הבאות:

קומפרוז – נימי דם בולטים
רוזיצאה – מחלת עור כרונית, המאופיינת באדמומיות מוגברת של עור הפנים
פוסט אקנה
נמשים
אנגיומות
טיפול בקמטים
חידוש ומיצוק העור
טכנולוגיית "אלוס" מאפשרת פיזור אנרגיה חכם במיוחד כאשר חלק מהאנרגיה פוגע ישירות בשכבות העור העמוקות .

כאשר מדובר בכתמי עור – פיגמנטציה, רוב האנרגיה פוגעת במלנוציטים (התאים בהם נוצרים כתמי העור), בטיפול בנימי דם בולטים האנרגיה פוגעת בהמוגלובין.

בהצערת העור ומיצוק העור מתרחש תהליך נמרץ של חידוש ובנייה מואצת של קולגן ואלסטין חדש ומתיחת רקמות, כל זאת ללא פגיעה ברקמות מסביב.

למידע נוסף על הטכנולוגיה והטיפול, תוצאות מוכחות ומוצלחות לחץ כאן

התהליך גורם פילינג פנימי המביא להופעת גלד הנראה כרשת שתעלם תוך מספר ימים. כבר בסיום הטיפול או יום למחרת ניתן למרוח על העור המטופל מייקאפ, ולהמשיך בשגרת החיים כרגיל.

בתהליך התפתחות הגלד תצמח רקמה חדשה ובריאה תוך קבלת עור בהיר וחלק, סיבי הקולגן יגיבו ויתחדשו, התוצאות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון .

הטיפול נעשה בסדרת טיפולים של 4-6 טיפולים בהפרש של חודש, כאשר התוצאות המכסימליות יראו לעין כמספר שבועות לאחר סיום הטיפול, והתוצאות ישתפרו אף יותר לאחר מספר חודשים מסיום סדרת הטיפולים מאחר והעור ממשיך בתהליך הבניה וההתחדשות.

הטיפול בגלי רדיו מתאים לכל סוגי העור ואף לעור כהה.