פילינג מקצועי 100% המיוצר על מנת לתת לעור מראה צעיר ובריא. הפילינג מכיל  שילוב חדשני של עשבי-ים, מינרלים ומלחים, הגורמים להנשלת העור ולהתחדשותו תוך פגיעה מינימאלית הגורמת לשיפור נראה לעין במגוון רחב של בעיות עור.

למה חשוב לחדש את העור
העור מתחדש כל 50 עד 30 יום. תהליך זה מתעכב או נעצר ככל שאנו מזדקנים או אם נגרם נזק לעור ושכבות עור עודפות חוסמות את הייצור הטבעי של לחות בעור ולוכדות חיידקים וכתמי עור עודפים , כך נוצרים מנעד רחב של סיבוכים דרמטולוגים.

מרים את האפידרמיס כדי להקל על הנשלת העור והסילוק של עור מתים. הפעילות המשולבת של שפשוף וסיליקטים מהים גורמת לפגיעה מזערית בעור ופותחת בכך תהליך הצערה טבעית. לאחר שהעור העודף סולק, דואג העור להחזיר לעצמו את רמת הלחות הרצויה, לחדש את הייצור של קולגן ולשפר את מבנה האפידרמיס באופן כללי.

מיועד לטיפולים מקצועיים המתמקדים בבעיות עור מסוימות : אקנה חמורה או עור מזדקן. בדרך זו יהיה העור פעיל באופן אפקטיבי זמן רב יותר ויושגו תוצאות לטווח ארוך יותר

מטפל כמעט בכל בעיית עור, עור מזדקן, עור רפוי, קמטים וקמטוטים, הזדקנות עקב חשיפה לאור, אקנה ופוסט אקנה, עור שמנוני וגדוש, יתר פיגמנטציה, יובש קיצוני, נזקי שמש.

ארומיק- פילינג Steps 4 קילוף דרמטולוגי לאפקט מיצוק מיידי או קילוף משמעותי

סדרת פילינג אפליקציות Steps 4 הקילוף הדרמטולוגי בטכנולוגיית קיראל. פילינג רב עוצמה.
שילוב פטנט של חומרים פעילים למגוון בעיות עור.
הפילינג מכיל תמציות רימונים, עגבניות לימונים, איריס, אכינצאה,סרפד, מונגוליה, חומצה אלפא ליפואית חומצה אזלאית, חומצה סליצילית, חומצה קוג'ית,מגנזיום פוספט ויטמין C, חומצות אלפא הידרוקסיות: לקטית, גליקוליק ובטא הידרוקסי: חומצה סליצילית.

שילוב מנצח של חומרים פעילים לשיקום חידוש ותיקון כל סוגי העור, לצמצום עומק הקמטים והקמטוטים ע"י הגברת ייצור קולגן,שיפור טונוס ואלסטיות בעור הבהרה וטיפול בפיגמנטציה מיצוק והחלקת מרקם העור.
טיפול באקנה לסוגיו, לאיזון עור הסובל מאקנה בפנים ובגב.

הפילניג אינו מכיל פרבנים, פורמלין, פורמלדהיד.

פילינג יהלום – "היהלום שבכתר"

באורמדיקס מסבירה אורית, כי משמעות המילה פילינג הינה קילוף. טיפול בפילינג יהלום, תורם לעזרה ועידוד תהליך חידוש התאים המתים. באופן נורמאלי,תאים אלו אמורים לנשור תוך 28 יום. ובמקומם מופיעה שכבת תאים חדשה שנוצרה בשכבות עמוקות יותר באפידרמיס ונודדות בהדרגה כלפי מעלה עד השכבה הקרנית (השכבה העליונה באפידרמיס, זו הנראית לעין).

בתנאים מסויימים תאים אלו לא נושרים בזמן , דבר התורם למראה עור עכור ועייף.אורית מסבירה שבחרה לעבוד עם פילינג יהלום ולא עם פילינג קריסטל , בשל יתרונותיו בחיתוך חד יותר מאשר בפילינג קריסטל.
יתרון נוסף לפילינג היהלום בכך שאינו דורש שימוש בחומרים כימיים.

בתהליך הפילינג מוסרת חלקה העליון של השכבה הקרנית של העור ע"י שיוף עדין של העור עם חלקיקי היהלום, ובו בזמן נשאבים התאים המוסרים בדרך סטרילית, עוצמת הפילינג ועמקו ניתנים לשליטה ע"י הקוסמטיקאית המטפלת ע"י בחירה נכונה של ראשי היהלום המצויים ברמת חיספוס שונות, כמו כן התהליך ניתן לשליטה ע"י בחירת לחץ הווקום הנוצר על פני
העור נגד קריסטל היהלום. להבדיל מקילוף כימי בפילינג מכני אין צורך להכין את העור, התהליך בטוח וללא תופעות לוואי.

לאחר תהליך הפילינג, מוחדרים לעור חומרים פעילים המותאמים למטופל/ת, ע"י מכשיר האולטרסוניק (גלי קול).
לאחר טיפול באמצעות פילינג יהלום העור חדיר לחומרים הפעילים. התוצאות נראות והחל מהטיפול הראשון ניתן לחוש ולראות עור בריא חלק וזוהר .

פילינג Rose De Mer – פילינג רוז דה מר

פילינג המבוסס על אצות ים ואלמוגים, המכיל מינרלים רבים ומלחים, עשיר מאוד בוויטמינים ובעל יכולות מדהימות. הפילינג מסייע בתהליכי חידוש העור, הנשלה של תאים מתים והמרצה של עור הפנים, תוך פגיעה מינימלית.

הפילינג הינו 100% טבעי ואינו מכיל כימיקלים וחומרים משמרים.

הפילינג מתאים לכל סוגי העור ולכל הגילאים ומטפל במגוון נרחב של בעיות עור: אקנה, טיפולי אנטיאייג'ינג, טיפול משלים לעור בוגר, טיפול לחידוש העור ועוד.
פילינג רוז דה מר יעיל ביותר לטיפול בקמטים, קמטוטים, קווים דקים, להמרצת הדם, חידוש התאים ואספקת החמצן אליהם, מבהיר כתמי פיגמנטציה, מטפל באקנה לא דלקתי ,משפר צלקות אקנה, פוסט אקנה – סימנים הנותרים לאחר ריפוי האקנה.

הפילינג מכין את העור בצורה אופטימאלית להחדרת חומרים, ובכך מסייע להפקת תוצאות אופטימאליות.

פילינג Safe Peel של חוה זינגבוים

Safe Peel הינו פילינג ייחודי המבוסס על חומצות פירות: גליקולית, לקטית, מאלית, מאנדלית וחומצה אזלאית, הידועה ביתרונות הקילוף וההבהרה שלה. כמו כן, מועשר באנטי אוקסידנטים להגנה על העור ולמניעת כתמי פיגמנטציה. הפילינג הינו קילוף משמעותי, אך נעשה בצורה מבוקרת.

הפילינג מתאים לטיפול בקמטוטים, עור עייף וחסר ברק, טיפול בצלקות אקנה, פוסט אקנה וצלקות שקועות, טיפולי הבהרה, שיפור תוצאות אנטיאייג'ינג ועוד.

פילינג ללא קילוף של מרים קיסר

פילינגים ללא קילוף המותאמים באופן אישי ואינדיבידואלי במכון, לאחר אבחון של עור הפנים וכחלק מטיפולי הפנים הסטנדרטיים.

פילינג קסם האנזים

פילינג מיוחד הבנוי משישה סוגי אנזימים טבעיים המשולבים ביחד בעוצמתם. לטיפול בעור עייף, חסר ברק, מתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לבעלות עור רגיש. הפילינג מעודד התחדשות התאים, המסה של התאים המתים, גורם להזרמת הדם, מבהיר ומרכך את העור, מגביר את תפקוד המערכות בעור הפנים, ממצק ומרענן לתוצאות אופטימליות.

שרי פילינג

רכיבים:

Lactic Acid,, Salicylic Acid, Bromelain, L- mandelic Acid, L- Malic Acid, 'Grape Seed Ext, Lycopene, 'Wild Cherry Ext, Cherry Fruit
הפילינג מסייע בתהליכי הבהרה, ממיס תאים מתים, גורם לחות, מעודד חילוף חומרים ומטהר, אנטי ספטי, אנטי בקטריאלי, מפחית דלקות ואודם בעור הפנים ועוד. פילינג נפלא לחידוש העור ולמראה רענן וזוהר.

פוליג'ל 15%

פילינג חומצות המעניק הכנה אופטימלית לכל טיפול, טוב במיוחד לסדרת טיפולי פילינג ושילוב עם פילינגים נוספים.
פילינג גורם לחות ורכות, מעניק זוהר ומטהר. מצוין לטיפול בעור פנים יבש, חסר לחות וברק, בעל חומרים ממצקים, אנטי אוקסידנט, למראה זוהר, חלק ונעים למגע.
פילינג זה ניתן לשלב במיוחד בטיפולי פנים קלאסיים ולשדרגם לטיפול יופי מיוחד.

ליקוויד אנזים

פילינג עדין נוזלי, נפלא לריכוך ולהתפחה של עור הפנים.
פילינג מחדש תאים, מגביר לחות ומאזן הפרשות יתר בפעילות הסבום, מרכך ומשפר קמטוטים בעור בוגר, משפר וגורם לייצור של קולגן ואלסטין, אנטי ספטי, אנטי בקטריאלי, מפחית גורמי דלקות ואודם בעור, גורם הבהרה, בעל רכיבים להבראת העור בצורה האפקטיבית ביותר.