טיפול לצלקות אקנה:

פתרון מהפכני לטיפול בצלקות אקנה ופוסט אקנה ללא פגיעה בשגרת החיים!

טכנולוגיית 3DEEP FSR מבוססת על תדרי רדיו RF מייצגת את הדור הבא של הטכנולוגיה. טכנולוגיית 3DEEP FSR מתוחכמת מבוקרת ,בטוחה ויעילה.

3DEEP מייצגת את הדור הבא של טיפולי RF. החדשנות הטכנולוגית עושה שימוש בטענולוגיית RF המוזנת מכמה גנרטורים המפיקים אנרגיית גלי רדיו בצורה בטוחה ויעילה. התוצאות הקליניות – אנרגיית הפרקשנל FSR גורמת לנידוף פגמי עור בצורה בטוחה נשלטת ויעילה .התהליך גורם למעין “פילינג פנימי” המביא להופעת גלד הנראה כרשת שיעלם תוך מספר ימים, החל מהיום השני או השילשי בהתאם לתגובת העור ניתן למרוח מייקאפ ולהמשיך בשגרת החיים. בתהליך התפתחות הגלד תצמח רקמה חדשה ובריאה תוך קבלת עור בהיר וחלק, סיבי הקולגן יגיבו ויתחדשו התוצאות נראות לעיין כבר מהטיפול הראשון. לתוצאות הנשמרות לאורך זמן יש צורך במינמום של 4 -6 טיפולים, כאשר התוצאות המאקסימליות יראו לעיין כמספר שבועות לאחר סיום הטיפול.

עוד על יתרונות ואפשריות הטיפול בGLOWW Fractional RF

אם בעבר הפתרון היה חלקי פילניג עמוק או טיפול לייזר הכרוך ובכיסוי כל שטח הפנים והיה מוגבל לבהירי עור ודרש זמן החלמה ארוך, ניתן כיום בשיטת לטפל בחלקים בפנים לדוגמה כפי שאתם יכולים לראות בתמונה למעלה ניתן לטפל אזורי בלבד עם עם תוצאות מדהימות ובעליות נמוכות יותר מאשר טפול בפנים שלמות.

משום שהטיפול הרשתי Fractioal הוא טיפול אשר מכסה אחוז מיחידת שטח בצורה רשתית . הטכנולוגיה מאפשרת בחירה. לדוגמה: עור לאחר ריפוי אקנה הסובל מנקבוביות פעורות ואזורים עם צלקות אקנה שקועות יטופל בצורה אגרסיבית יותר באזור צלקות אקנה שקועות ובצורה אגרסיבית פחות באזור הנקבוביות הפעורות , טיפול בצורה זו נותן לנו תוצאה אחידה בסיום סדרת הטיפולים.

הGLOW בטכנולוגיית פרקשנל (FSR) מטפל ב:

          

הדור החדש בטיפולי פרקשנל נקרא Fractionnal RF הטיפול נעשה עם ידית FSR ( בתמונה מימין) ידית הפרקשנל במכשיר ה GLOW המנצל את גלי הרדיו או Radio Frequency לחימום מדוייק מאוד אפקטיבי ובטוח השיטה גורמת לפילינג הנראה על העור כנקודות מיקרוסקופיות אותם יצר תהליך הטיפול במכשיר GLOW ידית Fractionnal RF . מאחר והנקודות המטופלות מוקפות ע”י עור בריא תהליך הריפוי הוא מהיר מאוד ללא צורך בשהייה ממושכת בבית .

צלקות אקנה – מטרד אסטתי סוגי צלקות:

* צלקות Roling – כשמן צלקות מתגלגלות מראה של גלי בעור היוצר מראה לא חלק.

* צלקות Icepick – שקעים נקודתיים כמו שרומז השם הם צלקות עמוקות וצרות כפי שרומז השם צלקות קרח.

* צלקות Boxcar – שקעים רחבים יחסית נ הנוצרים מפגיעה ברקמה ומחסור בקולגן יכות להופיע כתוצאה מאקנה קשה כמו כן צלקת אבעבועות רוח.

צלקות אקנה הן לרוב שקועות כתוצאה מפגיעה ברקמה ויתכן ונראה מספר סוגי צלקות בעור דבר מהווה מטרד רציני לסובלים מצלקות אקנה לאחר ריפי האקנה.

סוגי צלקות אלו ניתנים כיום לטיפול ע”י טכנולוגיית Frational rf

סוג נוסף הנקרא צלקות היפר טרופיות שבהן ישנה צלקת בולטת בצלקת זו רואים עודף רקמה ואינה מתאימה לטיפול.

טיפול בטכנולוגיית DEE3 RF של חברת Endymed מיצוק העור, טיפול טיפול בצלקות – שאלות נפוצות

גלי רדיו (RF) הינם קרינה אלקטרומגנטית לא מייננת, ששימושה נפוץ בתחום הרפואה כבר קרוב ל-100 שנים.
בניגוד לרוב הלייזרים, המכוונים לגווני עור ספציפיים, גלי RF הינם “עיוורי צבעים” ולכן האפקטיביות שלהם לא מושפעת מגוון העור, כך שהחדירה שלהם לדרמיס ולאפידרמיס טובה ואחידה יותר בהשוואה לטכנולוגיות המשתמשות באור. גלי RF בתדרים סביב 1 MHz הוכחו בעשור האחרון כבטוחים גם במיצוק לא אבלטיבי של עור הפנים והגוף וגם בחידוש חלקי של העור להצערת העור ולטיפול בצלקות אקנה, ולכן יתאים לטיפול בכל סוגי העור. טכנולוגיית ה-RF התפתחה בשנים האחרונות ממונופוארית לביפולארית ולאחרונה ל-RF רב-מקורות המאפשר חדירה טובה יותר לעור עם זמן החלמה וכאב מינימליים.

הטיפול מתאים לכל סוגי העור כולל ובטוח אף לעור כהה, מאחר וטיפול בגלי רדיו RF אינו נספג במלנין (בניגוד לטיפולים ע”י לייזר המסוכנים לעור כהה).

תוצאות ראשוניות נראות כבר לאחר כחמישה ימים, אך ככל שעובר הזמן התוצאות משתפרות מאחר והתהליך מגרה את העור לייצר קולגן חדש. לתוצאות מקסימאליות דרושים מספר טיפולים בהפרש של חודש, כאשר את התוצאות הטובות ביותר נראה זמן מה לאחר סיום סדרת הטיפולים והדבר נכון הן בטיפול בקמטים מיצוק העור והן בטיפול בצלקות אקנה נקבוביות פעורות ועוד.

כיום קוסמטיקאית רפואית יכולה כחלק מטיפול הכולל בעור ,לשלב טיפול בטכנולוגיית GLOW RF- (גלי רדיו) למיצוק העור הגורם לשגשוג ובניה של קולגן חדש ובריא יותר. במקרה הצורך הצורך נשלב טכנולוגיית (FSR) פרקשנל.
במקרה הצורך נשלב טכנולוגיית (FSR) פרקשנל . / Frational . שילוב שתי האפליקציות מיצוק וFrational יביא לתוצאות מרשימות וארוכות טווח. חשוב לציין שישנם מקרים במיוחד בגיל מתקדם לא ניתן להימנע מניתוח למתיחת פנים והסרת עור עודף. במקרים אלו תפקידה של הקוסמטיקאית הרפואית.
לשלוח את המטופלת לפלסטיקאי. כהכנה לניתוח או אחרי ניתוח שילוב טיפולי Frational יתרמו רבות לתהליך.

45 דקות דקות לפני הטיפול נמרח על האזור המטופל משחת אלחוש (משחה מרדימה) . בתום 45 הדקות נסיר את את המשחה ונטפל בעור. בניגוד לטיפול ב Fractional lasers התחושה היא דקירות קלות והתהליך נסבל ע”י כל המטופלים.

גלי הרדיו RF אינן נספגים במלנין של העור הטיפול וזאת בניגוד לטיפולי לייזר רגילים ,בטוח לכל סוגי העור כולל עור כהה.

עם התקדמות הגיל. חשיפה מצטברת לשמש, עישון , הריונות ותנודות במשקל , סיבי הקולגן מתמעטים ונשברים והעור מאבד את החוזק ואלסטיות שלו. התוצאה היא מראה מבוגר והבדרגתיות עם התקדמות הגיל ,היווצרות קמטים ועור נפול.

לאחר הטיפול העור יהיה אדום מספר שעות או עד למחרת תלוי בעור המטופל. יומיים שלושה לאחר הטיפול ייווצרו באיזור המטופל גלדים יבשים מיקרוסקופיים שיעלמו לאחר 5-7 ימים. בניגוד לתהליכים אחרים טיפול בגלי רדיו RF מאפשר המשך אורח חיים רגיל . יום לאחר הטיפול ניתן לעבודה ולהמשיך בסדר יום רגיל. נשים יכולות להשתמש במייק אפ לפי הצורך.

אני מחלוצות טיפול בצלקות בטיפול פקשנאלי בגלי רדיו. תוכלו לראות תמונות ותגובות בדף הפייסבוק ואם וכאשר תחליטו שברצונכם לשפר את עורכם בין עם מדובר במיצוק העור , קמטים, קמטוטים , צלקות אקנה שקועות , נקבוביות פעורות ועוד. בין לקוחותי המרוצים ישנם כאלו שישמחו לשתף מנסיונם. אוכל לקשר אתכם עם מטופלים במהלך ובסיום טיפול.

אנו באורמדיקס פועלים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו ולשביעות רצונם.

טכנולוגית Deep3 Glow היא טכנולוגיה ייחודית המקבלת את מקור אנרגיית תדרי הרדיו RF מכמה גנראטורים המפיקים אנרגיית חשמל היוצרת אפקט תרמי רב שכבתי . המובלת לעומק הדרמיס (השכבה האמצעית בעור שם נוצרים תאים חדשים) ייחודיות שיטה זו שאינה תלוית פיגמנט בדומה לטיפולי לייזר לכן מתאימה לכל גווני העור, הטיפול נשלט בטוח ויעיל.

אז איך טכנולוגיית Deep3 גורמת ליצור קולגן ומטפלת בהצלחה בצלקות אקנה שקועות ובקמטים?

במהלך הטיפול נעשה חימום נפחי דרמלי ועמוק ,שדות אלקטרומגנטיים הדוחים זה את זה גורמים לחדירה עמוקה של אנרגיית גלי הרדיו RF מחממים את סיבי הקולגן ומעודדים את העור לבנות סיבי קולגן חדשים.

טכנולוגיית RF פרקשנאלי מטפלת בבעיות עור שבעבר גם טיפולי פילינג עמוק לא יכלו להם.

הטכנולוגיה מטפלת בצלקות אקנה, בצלקות ש אבעבועות רוח, צלקות פוסט אקנה, נקבוביות פעורות עור גס מחוספס ,קמטים, קמטוטים, וכל אי סדירות בעור.

לאפקט ממושך ובניה עתידית של תאים יש צורך במספר טיפולים הגורמים לחימום הדרמלי העמוק

המוביל לשיפור וחידוש סיבי הקולגן מילוי צלקות שקועות והפחתה משמעותית בקמטים וקמטוטים.

החימום העמוק גורם לאפקט מיידי של מיצוק והידוק העור לטווח הארוך.

ידית הפרשנאל ייחודית ומכילה מטריצה של 112 אלקטרודות זעירות הגורמות לאבלציה(נידוף) ע”י טכנולוגיית RF פרקשנאלי שפירושו בעברית מקטעי ז”א נידוף הרקמה נעשה ע”י נקודות זעירות הגורמות לנידוף בצורת מטריצה החודרת לעומק הרקמה בצורה כזו שלא כל הרקמה נפגעת אלה חלקים ממנה .כתוצאה מכך העור מרגיש את ה”פגיעה” ומתחיל לייצר פפטידים – חלבונים הנשלחים למקום הנידוף וגורמים לבניית רקמה מחודשת.

בשפה מקצועית התהליך נקרא “רזרבת הריפוי”בו זמנית לתהליך הפרקשאנאלי נעשה חימום של 100% בדרמיס העמוק.

השיטה מאפשרת החלמה וחידוש עור מהיר יותר ובטוח הרבה יותר משיטת הקילוף הקלאסיות המוכרות לנו כמו פילינג כימי ולייזר CO2.

יעילות הטיפול מוכחת! אצלי באורמדיקס תוכלו לראות מטופלים שעברו את התהליך כמו כן ישנם מחקרים וניסיון רב המוכיחים שטכנולוגיה זו יכולה להוות תחליף לפילניג רפואי בינוני (וזה לא הפילינג הקוסמטי שאתם מכירים)

מכשיר הglow הפועל בטכנולוגיית 3Deep של חברת EndyMed מופץ ברחבי העולם ועומד בתקנים בינלאומיים.