חידוש ומיצוק העור ELOS

מחפשים פתרון אמיתי למיצוק והידוק העור?למוזמנים ליעוץ ולהתאמת תכנית טיפול המשלבת טכנולוגיות מהחדישות בעולם בשילוב נסיון של 26 שנה בתחום הקוסמטיקה והאסטתיקה הרפואית.
טכנולוגיית hifu למיצוק והידוק עור הפנים הרמת לחיים, הידוק עור הצוואר, טיפול בקמטים, החלקת קמטים סביב העין, טיפול בצלקות, טיפול בנקבוביות מורחבות טכנולוגיית אור , רג'ובינשיין, לאונרדו HYPERPULSE.

מהי טכנולוגיית elos?
טכנולוגיית elos לוקחת אותנו צעד קדימה מהשיטות המיושנות להצערת העור שבוצעו רק ע"י אנרגיית אור – ipl וגרמו לקילוף ניכר ואי נוחות למטופל/ת.טכנולוגיית "אלוס" מעודדת סינתזה מחודשת של סיבי הקולגן והאלסטין ע"י העור עצמו. בתהליך זה העור מצעיר את עצמו מבפנים.

המילה elos היא ראשי תיבות של: Electro Optical Synergy – שיטה חכמה ביותר המשלבת אנרגיית אור ,ipl בסינרג'ייה (בו זמנית) עם תדרי רדיו RF , אנרגיית האור והאנרגיה החשמלית פועלות בו זמנית בשכבות העליונות והעמוקות של העור, האור גורם לעור לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין ,פוגע במלנין, מזרז את חילוף החומרים הפיגמנט המיותר וכלי הדם הבולטים נספגים ומופרשים דרך המערכת החיסונית , כל זאת ללא פגיעה בשכבות העור החיצוניות

טכנולוגיית "אלוס" מאפשרת טיפול מוצלח בכתמי עור, נימי דם בולטים – קומפרוז, פוסט אקנה, נמשים ,אנגיומות , טיפול בקמטים ומיצוק העור. טכנולוגיית "אלוס" מאפשרת פיזור אנרגיה חכם במיוחד כאשר חלק מהאנרגיה פוגע ישירות בשכבות העור העמוקות . כאשר מדובר בכתמי עור – פיגמנטציה רוב האנרגיה פוגעת במלנוציטים (התאים בהם נוצרים כתמי העור), בטיפול בנימי דם בולטים האנרגיה פוגעת בהמוגלובין , בהצערת העור ומיצוק העור מתרחש תהליך נמרץ של חידוש, ובנייה מואצת של קולגן ואלסטין חדש ומתיחת רקמות, כל זאת ללא פגיעה ברקמות מסביב ה"פסולת" מפונה מהגוף דרך מערכת החיסון לא מתבצע קילוף של שכבות העור, כפי שקורה בשיטות המיושנות להצערת העור .שילוב יחודי זה מאפשר השגת תוצאות יפות יותר, תוך שימוש באנרגיה נמוכה יותר של IPL ואנרגיה גבוהה יותר של תדרי רדיו RF, דבר המאפר טיפול נוח ובטוח ומאפשר למטופל/ת להמשיך בשיגרת יומם. זו הטכנולוגיה הבטוחה ובאותו זמן היעילה ביותר שקיימת כיום בשוק קוסמטיקה וטיפוח. זוהי לא טענת שווא, בחודש ינואר השנה בפריז התקיים כנס של מנתחים פלסטיים מהמובילים בעולם, ממרפאות בהוליווד, טורונטו, ישראל, צרפת ועוד. המשתתפים הגיעו מיותר מ- 30 מדינות!

בכנס הוצגו תוצאות מעבודה עם שיטות שונות לחידוש העור. למומחים המובילים מהמרפאות שונות, בעלי נסיון רב וחשופים לעבודה עם סוגי מכשור שונים. פה אחד קבעו כולם , שטכנולוגיית אלוס היא הטכנולוגיה בטוחה להפליא והיעילה מכולן. בהשוואה אליה כל האחרות שייכות לעבר.

estyle – בטכנולוגיית אלוס הינו מכשיר אסתטי רב יישומי, המשלב בתוכו מגוון אפליקציות בתחום הקוסמטיקה הרפואית והאסטתיקה. 

אפליקצית ST – Skin Tightening המעודדת יצירת סיבי קולגן חדשים ומסייעת למיצוק העור ומתיחתו ללא ניתוח.

אפליקצית SR – Skin Rejuvenation אפליקציה להצערת העור, המקנה לעור מראה אחיד, משמשת לטיפול בפיגמנטציה כתמי גיל, נזקי שמש פוסט אקנה כלי דם, קומפרוז רוזציאה ועוד..

שילוב שתי האפליקציות היא אידאלית ומביאה לתוצאות נראות לעיין ומרשימות! לא חשוב אם את/ה גבר או אישה, מה גילך, מה סוג עורך, טכנולוגיה זו היא הפתרון האולטימטיבי למראה עור צעיר, רענן ובריא יותר.

והכי חשוב, הטיפול מתאים מאוד גם לאנשים עסוקים מאוד, על מנת להשלים את הטיפול לא תצתרך/כי לבזבז זמן רב , מספיקים 5-6 טיפולים במרווח של חודש מטיפול לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות שהושגו תצתרך/י לבקר אותנו לטיפול תחזוקה אחת למספר חודשים, כל טיפול אורך כשעה בלבד, את התוצאות תוכל/י לראות כבר אחרי מספר ימים מהטיפול הראשון, עור חלק ורעננן יותר במהלך החודש כתוצאה מטיפול בטכנולגיית אלוס העור ימשיך לייצר קולגן ואלסטין , ותוצאות מרשימות יותר תראו לאחר כשלושה חודשים ובהמשך הטיפול העור ישתפר וישתפר , הקמטים הקטנים יעלמו, הקמטים העמוקים ישתפרו בצורה משמעותית העור יראה אחד ללא כתמים נקבוביות פעורות הרבה פחות אדמומיות ונימי דם בולטים העור יקבל נפח זוהר וחיים חדשים.