מכתבי המלצה לאורמדיקס קוסמטיקה רפואית פתח תקווה

לאורית המקסימה! תודה רבה לטיפול בהסרת השיער, עבודה מקצועית, נקיה, נעימה ואני יוצאת כל פעם בתחושה מדהימה ורגועה, תודה רבה לטיפול בהסרת השיער, עבודה מקצועית, נקיה, נעימה ואני יוצאת כל פעם בתחושה מדהימה ורגועה. ממש זמן איכות לעצמי והתוצאות מדהימות!

המון תודה, דפי מפתח תקוה

בס"ד 1.12.15

היי לכולם אני עושה טיפול קוסמטיקה באורמדיקס. מרוצה מהיחס החם, האוהב, הדואג והמקצועי ושלא נדבר על התוצאות כבר מהטיפול הראשון.
אין עלייך אורית!! ממליצה בחום ותודה על הסבלנות ♥ .על איכות לא מתפשרים.

27.11.15

לפני קצת יותר מחצי שנה מצב הפנים שלי לאורך תקופה של כמה חודשים לא היה טוב- פצעוני אקנה ושחורים שכבר הפכו לאורחים קבועים על עור הפנים שלי. בעקבות המצב פניתי לרופא עור בשביל לנסות להבין את הסיבה ואולי למצוא לה פתרון. הרופא, עוד לפני שממש הספיק להתעמק ולבדוק, שלף טופס של הסכמה לשימוש ב"ראקוטן" ואף הוסיף ואמר שלפצעים כמו שלי אין פתרון אחר. לא כ"כ התלהבתי לקחת את התרופה, והעדפתי למצוא פתרון אחר. קרובת משפחה שלי, שהיא מטופלת קבועה ב"אורמדיקס", המליצה לי לפנות לאורית.

קבעתי תור לטיפול פנים, החלפתי סבון וקיבלתי משחה וכל זה הוביל לכך שכעבור שבוע בלבד המצב השתפר פלאים. הפנים שלי היו חלקות ומבריקות. מאז, פצעים ושחורים הם חריגים בנוף הפנים שלי והפכתי ללקוחה קבועה ומרוצה. המון תודה!!

הדר.

לאורית המקסימה, המון תודה על טיפול פרקשנל המסור ועל התוצאות המדהימות. הגעתי אליך דרך אתר האינטרנט, לקחתי סיכון כי לא הכרתי וזה הצליח בגדול. תודה, רזי.

3.11.15

לאורית

נפגשנו למעלה משנה, אחרי תחקור מעמיק בטלפון שבו ענית על מסר רב של שאלות וספקות. הגעתי לטיפול ראשון באפילציה מרוב ייאוש לאחר למעלה מ-10 שנים(!!!) במספר מקומות שלא רק שלא צלחו אלא רק הגבירו את הצמיחה של השיער למרות עצתך לנסות את המכשיר והטיפול המסור אצלך החלטתי להתעקש ולהתחיל באפילציה. לאחר מספר טיפולים הבנתי שזה בלתי אפשרי כמו שציינת בהתחלה ונתתי הזדמנות למכשיר. לאחר 6 טיפולים השינוי הוא עצום! סוף סוף רואים שינוי דרסטי וההרגשה במהלך הטיפול עצמו גם נעימה ומקצועית.

ממליץ לכל מי שהתייאש!

הגעתי לאורית בן יהודה לטיפולי אפילציה לאחר שקראתי המלצות באנטנרט. באותו זמן סבלתי מפצעי בגרות, אני חייבת לציין שאני מורה בבית ספר יסודי ותקלתי במצבים שתלמידי ניגשו אלי ולמבוכתי שאלו אותי "למה יש לך חצ'קונים המורה?" והרגשתי ממש בושה וחוסר נוחות. בעצת אורית התחלתי טיפולים לפנים. לאחר מס' מועט של טיפולים באווירה נינוחה ונעימה ולאחר מס' שנים של סבל ופצעים בלתי פוסקים אני שוב יכולה להסתובב בראש מורם מול תלמידי ללא בושה ובטחון העצמי שלי השתפר פלאים.

אני מודה לאורית ולצוות אורמדיקס מכל הלב.

מלי.

אורית המקסימה!

רוצה להודות לך על טיפול ושירות ברמה המקצועית הטובה והגבוהה ביותר שאפשר להעניק. אני מגיעה באופן קבוע עם חברה ומטופלות כאן בטיפול שנקרא "אפילציה" שדורש דיוק ומגע מושלם ובאורמדיקס אנו מקבלות את השירות הטוב ביותר. המון תודה על המקצועיות והתוצאות המשולמות.

המון בהצלחה בהמשך,

אוהבות המון,
דניאל ושיר.

אורית,

הגעתי לכאן לאחר שרשרת ארוכה של טיפולים לא פשוטים. לפני שנתיים לקחתי ראקוטן במשך 5 חודשים. תקופת הראקוטן הייתה קשה ביותר. הכדור גרם לי ליובש בלתי פוסק בשפתיים והעור שלי נהיה מאוד יבש ומאוד רגיש.

שלושה חודשים לאחר הסיוט הזה- הפצעים חזרו והתמלאתי באקנה כאילו לא לחתי את הראקוטן בכלל.

לאחר הרבה עצבים על הרופא עור, שהתייחס לכל המצב באדישות מוחלטת הוא החליט שאני צריכה לקחת שוב ראקוטן. אמרתי לו שאני לא מסוגלת יותר לקחת את הדבר הזה. הוא אמר שאין פתרון אחר אבל אני התעקשתי.

הוא נתן לי אקנה מיצטין +. זה הפך את העור שלי למאוד רגיש. הלכתי לעוד טיפולים, שמו לי עוד משחות בפנים (חוץ מאקונומיקה- ניסיתי הכל!) ושום דבר לא עזר. אם הייתם רואים את הפנים שלי לפני- הייתם מבינים כמה קשה היה המצב.

לא האמנתי שאגיע לאיזשהו פתרון. החלטתי לנסות בחוסר חשק מוחלט להתחיל בטיפול נוסף, והתוצאות היו מופלאות. לא ציפיתי שהנמשים שלי ייעלמו ככה, לא ציפיתי שהאקנה ייעלם בכזאת קלות.

אורית, תודה ר-ב-ה על הכ-לל!!!!

לאורית המקסימה,

הגיע הזמן לומר תודה על טיפול מסור וארוך שנים! עברו כשבע שנים לדעתי, מאז הגעתי אלייך לראשונה, ומאז הספקתי לעבור דירות ולהחליף עבודות – אך המשכתי להגיע אלייך, גם אם לעתים זה היה קצת רחוק. כיף לי שאת איתי לאורך כל הטיפול, מקדישה לי את תשומת לבך והמגע הנעים שלך, וסומכת על כל נגיעה והמלצה שלך. הגעתי אלייך כאשר סבלתי מאקנה, ואת הקפדת לטפל ולהנחות בכל מפגש. אם הייתה לי התלבטות, התקשרתי אלייך וענית בשמחה. ניכר שאת מחזיקה בידע וניסיון רב.

כעת אני קצת יותר גדולה, בת 26, ואמנם מגיעה אלייך בתכיפות פחותה, אך נהנית בכל פעם מחדש. ואי אפשר בלי מילה על המוצרים המדהימים שלך, ידוע שמוצרי קוסמטיקה איכותיים אינם דבר זול, אך את מוכרת אותם במחיר הוגן, ומחזיקה בחנות רק את הטובים ביותר! אני כל כך נהנית מהמוצרים שלך, קשה לי להסביר..

גם אחי הגיע להתפנק אצלך לאחרונה, ואת כאשת מקצוע אמינה, התאמת לו סבון ומי פנים בלבד, כי הוא לא צריך יותר מזה. פשוט מקצועית.

אז אורית,

נותר לי רק לשוב ולומר לך תודה רבה על המסירות ארוכת השנים שלך!

אין לי מילים.

אוהבת ומעריכה,

אילת חדד

סבלתי תקופה ארוכה מצלקות אקנה וניסיתי הרבה טיפולים אצל קוסמטיקאיות מוכשרות אבל ללא הצלחה מובחנת ומורגשת עד שהייתי אצל אורית שהציעה טיפול פרקשנל גלי חום ואני כרגע אחרי טיפול רביעי מתוך סדרה של שישה טיפולים ואני מאוד מרוצה מהתוצאות כמעט ונעלמו הצלקות והעור שלי יותר ממוצק אני מאוד אוהבת אותך אורית את אישה מקסימה מבחינת אופי אנושי ומוכשרת מבחינת מקצועיות את מגלה איכפתיות ואחריות ללקוחות ואני ממליצה בחום לכולם לנסות את הטיפולים המוצלחים של המכון אצלך.
Love you

Maysa Assi

הגעתי לאורית בן יהודה לאחר שסבלתי במשך שנים ארוכות מאקנה באזור הפנים והצוואר. לפני שהגעתי אל אורית, ניסיתי כמעט כל באזור הפנים והצוואר. לפני שהגעתי אל אורית, ניסיתי כמעט כל טיפול אפשרי (קונבנציונאלי ולא קונבנציונאלי) על מנת להפטר מפצעי הבגרות (שנשארו לצערי גם אחרי שהתבגרתי). טופלתי בעבר ע"י רואקוטן, משחות, סבונים, נטורופתיה, תזונה סינית, דיקור סיני, ויטמינים ומה לא, אך ללא הצלחה. הלכתי גם לקוסמטיקאיות אחרות אשר פזרו הבטחות לכל עבר וללא כיסוי.

אורית קיבלה אותי במאור פנים והסבירה לי במקצועיות על מקור האקנה שלי ועל דרכי טיפול אפשריים. התהליך היה הדרגתי ולקח מספר חודשים .תוכנית הטיפול שהותאמה לי, הורכבה מטיפולי פנים, פילנגים, אינפרא אדום,השיפור היה ניכר! אך עדיין לא מושלם אורית הציעה לי להתחיל טיפול פוטותרפיה חדשני ( אור כחול)

כבר בתחילת הטיפול, הרגשתי בהבדל ובשינוי חיובי במצב הפנים, הפילנגים בשילוב הטיפול הפוטותרפי צמצמו את הפצעים באורח ניכר ואף הבהירו את פניי והעלימו צלקות (וזה באמת היה בונוס). בעקבות הטיפול, פניי הפכו לראשונה חלקות (לאחר 12 שנים רצופות של אקנה וטיפולים עקרים לריפויו). מה שלא הצליחו האחרים, הצליחה אורית ובגדול, ולאחר שנים של סבל וצער על מצב פניי, המצב התהפך והשתנה פלאים תוך מספר חודשים והכול הודות לטיפולה המסור והמקצועי של אורית.

כיום, לאחר הטיפול האינטנסיבי, אני ממשיכה בטיפולי הפנים על מנת לשמור על המצב הקיים. אני ממליצה בחום על אורית לכל אדם אשר סובל מאקנה ואשר מחפש פיתרון אמיתי ופנים חלקות.

מודה לך מעומק ליבי (לקוחה מרוצה בהחלט) .

אורית .י טל: 0524638396

לאורית היקרה –אורמדיקס

הכרתי אותך לפני מספר חודשים ולאור בעיית השיער שבקרבי, טיפלת בי בנאמנות רבה, עם סבלנות וסובלנות, אם זה בשיחות או בטיפולים, שמבחינתי הביאו להצלחה רבה והתוצאות אכן יפות למראה.

אין בפי להודות על היחס החם שלך ושל מזכירתך שעזרה גם היא בתשומת לב ובחום.

הגישה של והיחס האישי והמקצועי שאת מותירה אצל המטופלים הוא דבר שנדיר לראות כיום.

ביצעתי איפור קבוע בגבות , עמלת ככל כל שצבע והצורה יהיו בדיוק כרצוני. אני שמחה שהכרנו אחת את השנייה וחבל שלא היה זה קודם .

אני מאחלת לך הצלחה, פרנסה טובה, המון אמון אהבה בחיים

ואושר ונחת מהילדים.

וכל טוב ממני – לימור שמואלי

היום יום שלישי לנר הרביעי בחנוכה, ורציתי לומר לכן שאורמדיקס עבורי הוא נס גדול.
הגעתי למכון אחרי עבר קשה מכל מני בחינות וטיפולים לא מקצועיים ע"י אנשים שהתיימרו להבטיח אך נותרתי ריקני כלכלית ובעיקר מהתוצאות המובטחות.

האור שלי דעך ותקווה קטנה אחזה אותי ותאמינו לי שאיני יודע איך קרה שנטלתי שוב אמון באנשים והגעתי כאילו הרוח טילטלה אותי אל המכון על אף שהיה זה יום קייצי. כבר מהטיפול הראשון חשתי לראשונה שהידיים שנוגעות בי, באמת נוגעות ומטפלות וכי הן מחוברות לנפש שנמצאת פה בשבילי, לתקן, לעזור לטפל.

נפשי נפתחה מבלי משים לב וסיפרה את שעברתי ולמדנו להכיר מעבר למה שציפיתי.

איני יודע כיצד אוכל לשבח ולהודות על שאתן מי שאתן, הגונות, מקצועיות וקשובות לגוף ולנפש.

אורית את תמיד מתעדכנת במכשור וטכנולוגיה מהיעילים ביותר ובוחרת את הטוב ביותר עבור המטופלים.

ומי כמוני יודע שהלקוחות לא רק מטופלים כי אם כמו משפחה. ואני יודע שאני לא היחיד שמרגיש שאתן מלאכיות שנשלחו משמיים.

תודה. תודה. תודה.

הגעתי לקליניקה של אורית לפני כשנה וחצי עם בעייה של שיעור ייתר בפנים ובצוואר בשל בעייה הורמונלית. בעבר טופלתי במכון הסרת שיער בהוד השרון שהיה עם ותק של 18 שנה בהסרת שיער.
לפני תחילת הטיפול אף אחד לא שאל אותי האם אני סובלת מבעיות הורמונליות וגם אני לא ידעתי אז על קיומה של הבעיה ושהיא גורמת לי לשיעור יתר.
רק לאחר 7 טיפולים שלחו אותי לבירור הורמונלי ואמרו לי לקחת גלולות (דיאנה – עזר מאוד) אחרי 12 טיפולים היה לי שיער פלומתי בפנים. מסיבות בריאותיות הפסקתי לקחת את הגלולות וכל השיער חזר יותר גרוע מלפני טיפול הסרת שיער.
ואז אמרו לי שרק אפילציה תעזור, חיפשתי זמן רב קוסמטיקאית מקצועית, היה לי חשוב מאוד שתהיה קוסמטיקאית מקצועית מאוד ואמינה. כשהגעתי לאורית סיפרתי לה שאני בטראומה מכל מה שעברתי בהסרת שיער, אמרתי שאני כבר לא מאמינה לאף אחד בגלל מה שעברתי, ושאלתי מה ניתן לעשות במקרה כמו שלי כדי לעזור לי?
אורית הסבירה לי במקצועיות רבה את ההשפעה של הבעיה ההורמונלית ממנה אני סובלת על צמיחת השיער ועל תהליך הסרת שיער ואמרה לי בפירוש שיש צורך באפילציה מאחר ומדובר בפנים ושהטיפול יהיה ממושך ויהיה עלי להתמיד כדי להגיע לתוצאות.
עשיתי טיפולי אפילציה במשך שנה בהתחלה בתדירות גבוהה ואחר כך פחות וראיתי תוצאות. אחר כך עברתי להסרת שיער במכשיר אולטה סאונד SELECTIF PRO, טיפול לא כואב שעובד סלקטיבית על השערה.
לא הייתי צריכה לשבת עם משחת אלחוש 40 דקות לפני הטיפול. היום אני לאחר 6 טיפולים ומאוד מאוד מרוצה , אני עדיין מטפלת אך השיפור רב ורוב גדול מהשיער שנשאר פלומתי, הטיפול במכשיר מאוד מהיר ללא כאבים ואני מאוד ממליצה.

תודה רבה לצוות אורמדיקס ובמיוחד לאורית בן יהודה.

ילנה טל 050-2111261

במהלך השנים עברתי אצל קוסמטיקאיות טובות, אבל לפני כשנה הגעתי לקליניקה שלך ופה מצאתי מה שחיפשתי, מאור הפנים שלך ושל עובדות המכון, היחס האישי וההתעניינות כבשו אותי, בעצם הגעתי לטיפי הסרת שיער באפילציה משם עברתי לטיפולי פנים וחומרים נהדרים. מאז אני מקבלת מחמאות על כך שאני נראית נהדר.

ועל כך תודתי לכן! שהקב"ה ישלך לכן ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכן.

בערכה רבה, חנה קליינר

054-3033206

הגעתי לאורית בן יהודה לאחר שסבלתי במשך שנים ארוכות מאקנה באזור הפנים והצוואר. לפני שהגעתי אל אורית, ניסיתי כמעט כלטיפול אפשרי (קונבנציונאלי ולא קונבנציונאלי) על מנת להיפטר מפצעי הבגרות (שנשארו לצערי גם אחרי שהתבגרתי). טופלתי בעבר ע"י רואקוטן, משחות, סבונים, נטורופתיה, תזונה סינית, דיקור סיני, ויטמינים ומה לא, אך ללא הצלחה. הלכתי גם לקוסמטיקאיות אחרות אשר פזרו הבטחות לכל עבר וללא כיסוי. לאחר שנואשתי מכולם, הגעתי לאורית בן יהודה בעקבות המלצה חמה של חברה.

אורית קיבלה אותי במאור פנים והסבירה לי במקצועיות על מקור האקנה שלי ועל דרכי טיפול אפשריים. התהליך היה הדרגתי ולקח מספר חודשים .תוכנית הטיפול שהותאמה לי, הורכבה מטיפולי פנים, פילנגים, אינפרא אדום,השיפור היה ניכר! אך עדיין לא מושלם, אורית הציעה לי להתחיל טיפול פוטותרפיה חדשני (גלי אור כחול) כבר בתחילת הטיפול, הרגשתי בהבדל ובשינוי חיובי במצב הפנים,הפילנגים בשילוב הטיפול הפוטותרפי צמצמו את הפצעים באורח ניכר ואף הבהירו את פניי והעלימו צלקות (וזה באמת היה בונוס). בעקבות הטיפול, פניי הפכו לראשונה חלקות (לאחר 12 שנים רצופות של אקנה וטיפולים עקרים לריפויו). מה שלאהצליחו האחרים, הצליחה אורית ובגדול, ולאחר שנים של סבל וצער על מצב פניי, המצב התהפך והשתנה פלאים תוך מספר חודשים והכול הודות לטיפולה המסור והמקצועי של אורית..

כיום, לאחר הטיפול האינטנסיבי, אני ממשיכה בטיפולי הפנים על מנת לשמור על המצב הקיים. אני ממליצה בחום על אורית לכל אדם אשר סובל מאקנה ואשר מחפש פיתרון אמיתי ופנים חלקות.

מודה לך מעומק ליבי (לקוחה מרוצה בהחלט)

אורית.י טל: 052-4638396