אורית בן יהודה, בעלת קליניקה באווירה ביתית בפתח תקווה, מפתחת שיטת אורמדיקס המשלבת חומרים איכותיים בטכנולוגיות מתקדמות ומחלוצות תחום בישראל הקוסמטיקה הרפואית בישראל

אורית מקפידה להשתמש במכשור המתקדם ביותר בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה, כמו כן משתמשת במיטב החומרים הפעילים, המאושרים על ידי משרד הבריאות אשר יעילותם הוכחה מדעית. מדובר בחומרים הדומים לחומרים פרמצבטיים – שילוב בין רפואה וקוסמטיקה.

כל מטופל/ת המגיעים לקליניקה עוברים אבחון קליני, לאחר מכן מותאמת להם תוכנית טיפול אישית. במידת הצורך נעשית פנייה לרופא עור מומחה להשלמת טיפול, או לאנדרוקרינולוג (מומחה להורמונים), כאשר יש חשד להפרעות הורמונליות. הקשר ההדוק של אורית עם רופאים מקצועיים מביא לתוצאות אופטימליות בבעיות העור השונות.

בנימה אישית:

"השליחות שלי היא לגרום למטופלים שלי להתאהב בעצמם"
"כל בוקר אני מודה על הזכות שנפלה בחלקי לגרום למטופלים שלי להרגיש טוב יותר עם עצמם ולהראות טוב יותר "

נעים מאוד, שמי אורית בן יהודה, קוסמטיקאית רפואית עם ניסיון של למעלה מ- 30 שנה.

אני אדם של אנשים ויצירה וזו הסיבה שתמיד עסקתי בעבודות יד, ציור, צורפות. הרקע הרפואי שלי הגיע מהבית. אבא שלי עבד שנים רבות כאח בבית חולים ולכן השילוב של עבודה עם הידיים לצד הבנה רפואית מעמיקה, היה טבעי ונכון מאוד עבורי.

לפני כ-20 שנה, כשעדיין לא שמעו על תחום הקוסמטיקה רפואית בארץ, מרים זהבי, ראש ארגון לה נובל אסתטיק (ארגון הקוסמטיקאיות הבין לאומי) החליטה שגם בישראל קוסמטיקאיות צריכות לעבוד לצד רופאים, כנהוג בארה"ב. היא חברה לפלסטיקאי מוביל, ד"ר אלכס לבנברג ויחד הם פתחו את הקורס הראשון בארץ לפילינגים רפואיים, קוסמטיקה רפואית ופילינגים פרא-רפואיים, מה שפתח לי עוד צוהר חשוב לטיפולים פורצי דרך עבור לקוחותיי.

אני מקפידה לשמור על קשר רציף עם הרופאים המובילים בתחום רפואת העור והפלסטיקה ומומחים מובילים בתחום הביולוגיה וחקר העור.

הכשרות מקצועיות:

  • חברה בארגון הקוסמטיקאיות הישראלי
  • חברה ב"לה נובל אסטטיק" – ארגון הקוסמטיקאיות הבין לאומי
  • ניהלה במשך כעשור פורום מומחים בתחום: קוסמטיקה פרא רפואית
  • קוסמטיקאית מורשת ביופור
  • בוגרת הקורס הראשון בישראל לפילינגים רפואיים, קוסמטיקה רפואית ופילינגים פרא-רפואיים של מרים זהבי וד"ר אלכס לבנברג
  • קורס קוסמטיקה רפואית אצל חווה זינגבוים
אורית בן יהודה קוסמטיקאית

אני מזמינה אותך להגיע אליי לפגישת ייעוץ בה נכיר ונערוך תיאום ציפיות.
במהלך הייעוץ תקבל/י את התמונה המלאה, נדבר על אפשרויות הטיפול העומדות לרשותך תקבל/י מענה מפורט וסבלני לכל שאלה ולאחר הפגישה אציג בפנייך את תוכנית הטיפול.
אני מתחייבת לתת המלצה הוגנת ובמקרה שנדרשת עזרה רפואית וטיפולים קוסמטיים יכולים להוות טיפולים משלימים, לא אהסס לומר זאת.
שביעות רצון לקוחותיי היא מעבר לכל כי ההצלחה שלכם היא הצלחה שלי וכקוסמטיקאית רפואית לא אתפשר רק אם אדע שאוכל להוביל אתכם לתוצאות הנראות לעין!

ליצירת קשר ולקבלת פרטים נוספים לחצו כאן