אורמדיקס קוסמטיקה רפואית

שלום, שמי אורית בן יהודה, סיימתי את לימודי הקוסמטיקה בשנת 1989 בהצטיינות ומאז לא הפסקתי ללמוד, להתעדכן, ולהתחדש.

  • כיום ומאז סיום לימודי מנהלת ועובדת כקוסמטיקאית רפואית במכון אורמדיקס, אותו ייסדתי.
  • חברה בארגון הקוסמטיקאיות הישראלי.
  • חברה ב”לה נובל אסטטיק” – ארגון הקוסמטיקאיות הבין לאומי.
  • ניהלתי במשך כעשור פורום מומחים בתחום: קוסמטיקה פרא רפואית.
  • קוסמטיקאית מורשת ביופור.

קוסמטיקה רפואית הוא תחום המתפתח בצעדי ענק. מההתחלה למדתי מהטובות בתחום, שפרגנו ותרמו, ועל זה אני מודה יום יום.

לפני כ-15 שנה, כשעדיין לא שמעו על קוסמטיקה רפואית בארץ, מרים זהבי, ראש ארגון לה נובל אסתטיק (ארגון הקוסמטיקאיות הבין לאומי) החליטה שגם בישראל קוסמטיקאיות צריכות לעבוד לצד רופאים ולעמוד בקשר עם רופאים, כנהוג בארה”ב. יחד עם הפלסטיקאי ד”ר אלכס לבנברג היא פיתחה והעבירה את הקורס הראשון בארץ לפילינגים רפואיים, קוסמטיקה רפואית ופילינגים פרא-רפואיים, מה שפתח לי עוד צוהר חשוב לטיפולים אפקטיביים עבור לקוחותיי. מאז למדתי גם אצל חווה זינגבוים קורס נוסף לקוסמטיקה רפואית

אני בקשר מתמיד עם הרופאים המובילים בתחום רפואת העור והפלסטיקה ומומחים מובילים בתחום הביולוגיה וחקר העור. בעבודתי אני משתמשת במיטב החומרים הפעילים, אשר פעילותם הוכחה מדעית. חומרים הדומים לחומרים פרמצבטיים – שילוב בין רפואה וקוסמטיקה (באישור משרד הבריאות), וכן במכשור המתקדם ביותר בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה.

אורית בן יהודה קוסמטיקאית

כקוסמטיקאית רפואית אני ושמה דגש על תוצאות הנראות לעין!

כל לקוחה המגיעה לקליניקה עוברת אבחון קליני, ובהתאם מותאמת תוכנית טיפול אישית לכל מטופל/ת. במידת הצורך אפנה לרופא לרופא עור להשלמת להשלמת טיפול או לאנדרוקרינולוג (מומחה להורמונים), כאשר יש חשד להפרעות הורמונליות. כקוסמטיקאית רפואית חשוב לי הקשר ההדוק עם רופאים מקצועיים דבר המביא לתוצאות אופטימליות בבעיות העור השונות.