טיפול באקנה-פצעי בגרות

בהגיעכם לקליניקה, אאבחן את סוג האקנה וסיבותיו, ואנסה לזהות את הגורמים המשפרים או המחמירים את מצב האקנה שלכם

חשוב לציין שאין תוכנית טיפול אחת המתאימה לכולם, לכן אני משתמשת בחומרים מהטובים ביותר בתחום הקוסמטיקה הרפואית לדוגמה:קרם חומצה גליקולית mpg ,רטינול סרם xx mpg, קרם אקנה של ביופור, חומצה אזלאית -ביופור חווה זינגבויים ועוד. וכן שימוש ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

בקליניקה מבצעים קילוף עדין ומבוקר של השכבה הקרנית. לא תמיד הקילוף נראה לעין; נעשה שימוש בחומרים הקוטלים את חיידק האקנה במידת הצורך משלבים בטיפולי בפנים את מערכות הiclear, המרפאות את פצעי הבגרות ללא מגע יד אדם וללא כאב. בסיום הטיפול נעשה שימוש בטוח בקרח יבש איתו אני עובדת שנים רבות מפחית בצורה משמעותית את הצטברות תאי העור המתים, מחטא ומייבש את הפצעים. לאחר אבחון סוג האקנה ובירור המצב הורמונאלי שלכם, תוכנית הטיפול תותאם לכם אישית.

טיפול פוטותרפי במכשיר clear100XL:
טיפול יעיל לאקנה ללא תופעות לוואי, ללא כאבים מתאים לכל סוגי העור ובכל עונות השנה, זמן טיפול קצר, מומלץ ונמצא בשימוש אצל טובי הדרמטולוגים (רופאי העור). טכנולוגיית אור כחול לריפוי פצעי בגרות בשילוב אור אינפרא אדום ,להחלמה מהירה, בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת ושילוב שיטת העבודה המתקדמות שלנו , ניתן לראות תוצאות מהטיפול בזמן קצר מהממוצא.
שימוש בטכנולוגיה ביולוגית רפואית,שימוש באנרגיית אור מדוייקת בעלת ספקטרום רחב-לא לייזר.

למידע נוסף ולצפייה בסרטון של רשת ה NBC (באנגלית) בהשתתפות ד’ר מקס אדלר דרמטולוג(רופא עור)

טיפולי פנים לאקנה הורמונלי
הטיפול בקליניקה הינו בעל חשיבות עליונה, חוסר טיפול בזמן יותיר אחריו כתמים והצטלקיות.בטיפול הראשון חשובה ההקפדה על ניקוי עמוק של העור, ניקוז הנקודות השחורות, ביצוע פילינג הממיס את השכבה הקרנית המתאים במיוחד לאקנה הורמונאלי,אחר כך נניח מסיכות מחטאות ומרפאות, את הטיפול נסיים בטיפול ע”י קרח יבש CO2 הגורם לחיטוי יסודי ולמיקרו פילינג , גורם להמסת תאי העור המתים וליבוש נקודתי של הפצעים.

להמשך הטיפול בבית התכשיר החשוב ביותר לאקנה הורמונלי הוא: ezel-x crem המבוסס על החומצה האזלאית בריכוז גבוה בנוסף לחומרים אנטי בקטריאליים, גורם לקילוף קל, מסייע בהפחתת יצור הסבום בעור בכ- 40%, אנטי חידקי ואנטי קומודוני (קומודונים-נקודות שחורות).במחקרים רבים הוכח יעילותה באקנה הורמונאלי במריחה חיצונית, בשל השפעתה על הורמון הטסטטורון. החומצה האזלאית היא בעלת אפקט הבהרה לכן היא יעילה במצבים בהם הפצע מגליד ומשאיר סימן.

ריפוי אקנה פעיל באמצעות פילינג:
במצבים כגון אקנה וולגריס או אקנה הורמונאלי המאופיין בנגעים רבים ודלקתיים, לא מומלץ לבצע ניקוי עמוק, דבר העלול לפזר את הדלקת ולהחמיר את פצעי הבגרות.אנו מטפלים בנגעיםבאמצעות פילינג המיועד לריפו אקנה הגורם להשלה קלה של העור ולריפוי הנגעים. פילינג זה מבוצע בסדרה של 4 טיפולים אחת לשבוע, המטופל/ת מקבלים תכשיר מרגיע ואנטיבקטרייאלי המיועד לריסוס על העור שעבר פילינג. רק לאחר שהמצב הדלקתי נרגע ניתן ורצוי לבצע ניקוי של הנקודות השחורות מהן מתחיל כל התהליך הדלקתי. בהמשך במידה ונשארו סימנים כתוצאה מהאקנה, מומלץ לבצע פילינג יחודי המיועד להבהיר/להעלים את הסימנים ולהביא את העור למצב אופטימאלי.

טיפול באקנה – הסיבות לאקנה הורמונאלי:

גורמים נוספים לאקנה:
אקנה קוסמטיקה: התפרצות פצעי בגרות הנובעת משימוש יתר בחומרי קוסמטיקה ואיפור קומודוגנים (מעודדים יצירת קומודונים-נקודות שחורות) מוכרת גם היא לרופאי עור רבים.
טיפול באקנה לא ידועה הסיבה המדויקת למה אנשים מסוימים סובלים מפצעי בגרות ואחרים לא.
טיפול באקנה ידוע כי התופעה נוטה להיות תורשתית. ישנם מספר גורמים שנמצאו קשורים לתופעת האקנה:
טיפול באקנה פעילות הורמונאלית ערה, כמו בעת בגרות מינית או במחזורי וסת.
טיפול באקנה מתח נפשי, דרך הגברת התפוקה ההורמונלית מבלוטת יותרת הכליה.
טיפול באקנה היפראקטיביות של בלוטות החלב – משני לגורמים ההורמונליים.
טיפול באקנה הצטברות של תאי עור מתים.
טיפול באקנה חיידקים בנקבוביות העור, אליהם הגוף נעשה אלרגי אצל אנשים מסויימים.
טיפול באקנה גירוי או גירוד העור העשוי להוביל לתגובה דלקתית.

טיפולי פנים לאקנה לעור רגיש:
סדרת DRMA CELL מבית ביופור מכילה : קרם לטיפול באקנה” CURE”סבון טיפולי ומי פנים טיפוליים הגישה הטיפולית בתכשירים אלו היא לשמור על הידרטציה מוגברת (מיום מוגבר) של העור במטרה לסייע לו להלחם באמצעות מנגנוני החיסון הטבעיים בתהליך הדלקתי. הטיפול בקרם הטיפולי לאקנה-CURE אינו מייבש את העור ואינו מגרה אותו. המרכיבים הטיפוליים מאפשרים לעור החלמה מהירה בתוך זמן קצר תוך סיוע למנגנון ההגנה (החיסון) הטבעי .הקרם לאקנה מכיל מגוון של חומרים נוגדי דלקת ומרכיבים הסופחים את השומן העודף שהצתבר מתחת לעור. הסבון הטיפולי הינו עדין וחומצי, אידיאלי למצבי אקנה וגורם לספיגה אחידה וטובה של הקרם הטיפולי. הוא מכיל חומצות אלפא וביתא הידרוקסיות + שמן עץ התה.הDERMA-PEEL הינו תכשיר המשמש פעיל לשימוש

פעם אחת ביום מסייע: להשלת תאי העור המתים, לחידוש מירקם העור, לאיזוןהעור וויסות רמת השומן והתוצאה: שיפור תפקוד ומראה העור.